ŁUKASZ

Instruktor Kitesurfing

Założyciel HAPPY UP 🙂 Pan instruktor z krwi i kości, który nie tylko zarazi Cię swoim optymizmem co sprawi, że kitesurfing stanie się Twoją pasją. Wieloletnie doświadczenie, niezliczona ilość wypływanych godzin, ciągłe podnoszenie swoich umiejętności – to właśnie cały Łukasz. Podczas zajęć daje z siebie 200%. Jego szkolenia oceniane są na piątkę z plusem, o czym świadczą Wasze uśmiechy po zajęciach – czysta esencja HAPPY UP!

INA

Biuro Szkoły

Studentka ASP, świetna kucharka, a oprócz tego fanka narciarstwa i kitesurfingu. Do wszystkiego, co robi przykłada się w 100% i zawsze dąży do perfekcji, co widać nie tylko w jej pracach artystycznych, ale też w każdej rzeczy, która wychodzi spod jej rąk. Jej rozległe zainteresowania i pozytywne przysposobienie sprawiają, że z każdym może zamienić parę zdań i miło porozmawiać.

ANDRZEJ

Instruktor Kitesurfing

Człowiek orkiestra. Jeżeli akurat nie jest na sali bokserskiej to pewnie pakuje sprzęt kajtowy i leci na kolejny spot gdzieś na świecie. W HAPPY UP będzie tylko dla Ciebie. Uważa, że to Ty jesteś dla niego wyzwaniem, któremu musi sprostać. Punktem honoru są dla niego Twoje kolejne kroki na kajcie i przede wszystkim najszczerszy uśmiech, który w sobie nosisz. Jak mawia – zawsze do przodu, z podniesionym czołem!

KAROLINA

Instruktor Kitesurfing

Nasza „Grażynka”  pozytywna energia rozpiera ją na każdym kroku. Od 3 lat szkoli na Kitesurfingu. Urodziła się z barem w ręku. W swoim dorobku ma takie tricki jak raely, s-bend czy s-bend to blind. Poza kitesurfingiem pływa też na wakeboardzie, a zimą zamienia kite’a na snowboard. Poza sportem studiuje i gra na perkusji. Jeżeli chcesz zaliczyć udaną sesję to tylko z „Grażynką” 🙂

instruktor kitesurfing
instruktor kitesurfing

MACIEJ

Instruktor Kitesurfing

Wieloletni instruktor narciarstwa alpejskiego PZN, windsurfingu i kitesurfingu. Człowiek energia, gdy nie uczy kręci filmy i programuje maszyny. Uwielbia uczyć i obserwować postępy kursantów. Stosuje indywidualne podejście do każdej z osób, bo jak twierdzi, każdy posiada swój indywidualny klucz, który to instruktor powinien znaleźć – nigdy na odwrót. To po prostu „GIT” Instruktor.

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

+48 664 784 446