Szkoła Kite

Zapewne zastanawiasz się dlaczego szkoła kite nazywa się HAPPY UP. Już śpieszymy z odpowiedzią, która mamy nadzieję wywoła na Twojej twarzy uśmiech – bo o to nam w tym wszystkim chodzi!

Wieloletnie doświadczenie instruktorów kitesurfingu HAPPY UP, niezliczona ilość godzin spędzonych z kursantami oraz morze uśmiechów podczas pierwszych ślizgów na desce. To powołało do życia ideę HAPPY UP – szkołę kite. Raz z nami spróbujesz, a kto wie być może już nie obędziesz się bez wody, wiatru, latawca i oczywiście poczucia niesamowitej radości.

Chcemy nie tylko zarazić Cię pasją do kitesurfingu, lecz wywoływać uśmiech, który stanie się naszą wizytówką. Skąd pomysł na promocję kite szkółki za pomocą uśmiechów naszych kursantów? Chcemy, aby nauka kitesurfingu była nie tylko weekendową zajawką. Naszą misją jest otaczanie się jeszcze większą ilością szczęśliwych ludzi, którzy dzielą wspólną pasję, jaką jest kitesurfing.

Naszą kolejną zajawką są podróże, dlatego jeśli marzą się Tobie kitesurfingowe wakacje? To lepiej trafić nie mogłeś! HAPPY UP łączy naukę kitesurfingu z podróżami do wietrznych spotów na całym świecie.

@HAPPYUPFAMILY

logo_happyup-male

SZKOLENIE

od zapoznania się ze sprzętem po pierwsze skoki z uśmiechem na twarzy, który jest dewizą HAPPY UP

SPOT

Zatoka Pucka uznawana jest za jeden z najlepszych spotów w Europie. Płytka woda, duży akwen, Mewia Rewa – a to wciąż nie wszystko, co ma do zaoferowania.

LOKALIZACJA

spotkasz nas w samym centrum Chałup na Półwyspie Helskim

PŁYWANIE

bezpieczna zabawa dla każdego bez względu na wiek

SPRZĘT

szkolimy na najnowszym sprzęcie marki Cabrinha oraz Vesper. Oprócz deski i latawca każdy kursant otrzyma od nas na czas trwania zajęć kask, trapez oraz kamizelkę

INSTRUKTORZY

zawsze możesz liczyć na wskazówki i dobre rady naszych instruktorów, nie tylko na wodzie 🙂

NAPISZ DO NAS

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

+48 664 784 446