Szkolenia Kite z HAPPY UP 

szkolenia kite

Widząc uśmiechnięte osoby podczas szkolenia kite, ślizgające się po wodzie przy użyciu latawca – zastanawiasz się, czy kitesurfing jest dla Ciebie? Ekipa HAPPY UP, mówi zdecydowane TAK! Nasze szkolenia kite są dostępne dla każdego, a my z radością nauczymy Cię pływać – jedynym ograniczeniem jest waga, która musi przekraczać 40 kilogramów.

Kitesurfing to nasza pasja, dlatego szkolimy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Pomożemy Ci rozwinąć wszystkie umiejętności potrzebne do samodzielnego i bezpiecznego pływania z kitem.

⊃ SZKOLENIA KITE:

Bezpieczeństwo i efektywność szkoleń kite to w HAPPY UP podstawa. Nasze kursy kitesurfingowe realizowane są według najnowszych standardów IKO – Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu.

Ekipa HAPPY UP posiada uprawnienia instruktorskie i wieloletnie doświadczenie kitesurfingowe, co przełoży się na Twój szybki progres na wodzie! Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia kite? Ponieważ stawiamy na efektywność, stąd zajęcia odbywają się w 2-osobowych grupach lub indywidualnie.

 

Szkolenia Kite by HAPPY UP – jaki jest Twój level

  • IKO Level I – Happy beginner, szkolenie kite dla początkujących. ABC kiteboardingu z okiełznaniem latawca
  • IKO Level II – Kite progress, dla osób, które ukończyły Level I i są gotowe na starty z deską
  • IKO Level III – Brawo Ty, czyli nauka zwrotów i skoków – jesteś samodzielnym kitesurferem

 

To wciąż nie wszystko

  • IKO LEVEL I+II – od teorii po pierwsze kontrolowane ślizgi
  • BE HAPPY – to nic innego jak 12 h kursu kite, HAPPY UP dorzuca do tego 3 h for free i to wszystko pod czujnym okiem instruktora
  • PAKIET DOSZKALAJĄCY – od dawna nie pływałeś? HAPPY UP odświeży Ci zapomniane umiejętności. Oferta skierowanej jest też dla osób, które chcą dopracować dany element np. bezpieczne lądowanie latawca
  • OFERTA DLA FIRM – w przygotowaniu
  • TRENING FREESTYLE + ANALIZA VIDEO – baby steps, zaczniemy od popów do próby trików na wypięciu

 

HALO HALO! Przyjeżdżasz na kurs kite sam a wolałbyś zajęcia w grupie? Żaden problem! Wystarczy, że poinformujesz nas o tym przed zajęciami, a my zorganizujemy lekcje z innym kursantem na tym samym etapie nauki.

Zobaczcie naszą ofertę szkoleniową i widzimy się na wodzie.

Tymczasem u nas się dzieje check  #HAPPYUP_KITE

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

+48 664 784 446

happyupkite@gmail.com