HAPPY UP KITE SCHOOL

HAPPY UP KITE SCHOOL, czyli jedyna na Półwyspie szkoła kitesurfingu na wodzie. Oferujemy szkolenia kitesurfingowe na każdym poziomie zaawansowania, a nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy szkoleniowej na różnych kontynentach, pozwala na zapewnienie nie tylko najwyższej jakości kursu, ale i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Od lat nasz wyselekcjonowany, stały Team pracuje na zaufanie kursantów, którzy są naszą najlepszą wizytówką. HAPPY UP KITE SCHOOL to zdecydowanie coś więcej niż szkoła. Tworzymy społeczność, którą łączy jedna pasja. Kitesurfing. I tą właśnie pasją chcemy się dzielić, zarówno podczas zajęć na wodzie, jak i wspólnie spędzonych śniadań czy zachodów słońca na tarasie naszej szkoły. Chcemy Was poznać i razem budować społeczność ludzi żyjących w rytmie wiatru. Wspólnie się rozwijać i podróżować, zwiedzając tym samym najpiękniejsze kite spoty na świecie.

HAPPY UP TEAM
ŁUKASZ

Założyciel HAPPY UP / Instruktor Kitesurfing

 Pan instruktor z krwi i kości, który nie tylko zarazi Cię swoim optymizmem co sprawi, że kitesurfing stanie się Twoją pasją. Wieloletnie doświadczenie, niezliczona ilość wypływanych godzin, ciągłe podnoszenie swoich umiejętności – to właśnie cały Łukasz. Podczas zajęć daje z siebie 200%. Jego szkolenia oceniane są na piątkę z plusem, o czym świadczą Wasze uśmiechy po zajęciach – czysta esencja HAPPY UP!

NATALIA

Manager HAPPY UP

KAROLINA

Biuro HAPPY UP

IWO

Bosman HAPPY UP

KUBA

Instruktor Windsurfing / Kitesurfing

IGA

Instruktor Kitesurfing

Iga, czyli to niegasnący wulkan energii, której pozytywne nastawienie będzie Ci się udzielać jeszcze długo po szkoleniu! Instruktor IKO z ogromnym doświadczeniem, którego niejeden z nas jej pozazdrości. Szkoliła na wielu międzynarodowych spotach na prawie wszystkich kontynentach. Gdy nie oddaje się pasji kitesurfingu, możecie ją spotkać przy fotelu stomatologicznym, gdzie zdobywa cenną praktykę podczas stażu.

KAROLINA

Instruktor Kitesurfing

Nasza „Grażynka”  pozytywna energia rozpiera ją na każdym kroku. Od 6 lat szkoli na Kitesurfingu. Urodziła się z barem w ręku. W swoim dorobku ma takie tricki jak raely, s-bend czy s-bend to blind. Poza kitesurfingiem pływa też na wakeboardzie, a zimą zamienia kite’a na snowboard. Poza sportem studiuje stomatologię (o tak, kolejnam przyszła stomatolog w naszym Teamie!) i gra na perkusji. 

DAGA

Instruktor Kitesurfing

MACIEJ

Instruktor Kitesurfing

Wieloletni instruktor narciarstwa alpejskiego PZN, windsurfingu i kitesurfingu. Człowiek energia, gdy nie uczy kręci filmy i programuje maszyny. Uwielbia uczyć i obserwować postępy kursantów. Stosuje indywidualne podejście do każdej z osób, bo jak twierdzi, każdy posiada swój indywidualny klucz, który to instruktor powinien znaleźć – nigdy na odwrót. To po prostu „GIT” Instruktor.

KORNEL

Instruktor Kitesurfing

MAREK

Instruktor Kitesurfing

BASIA

Instruktor Kitesurfing

BŁAŻEJ

Instruktor Kitesurfing

NASI KURSANCI

Z Happy Up Kite spędziłem cudowny tydzień w La Stognone na Sycylii. W pełni profesjonalna szkoła, kochająca ten sport, zatopiona w każdy najdrobniejszy szczególik kite. Lukasz jej szef jako instruktor to klasa sama w sobie. Kocha Kite i kocha uczyć. Jego determinacja, żeby nasza ekipa była w pełni samodzielna, znała zasady bezpieczeństwa i umiała się poruszać pośród tych co zasad bezpieczeństwa nie stosują była naprawdę wysoka. Jara się razem z kursantami ich postępami. Nie znam za dużej liczby Prosów, ale Lukasza można wyróżnić tym, że woli postawić na progres kursantów od własnego – co zrobił na Sycylii.

Karol Zawadzki

kursant

Ze szkółkami na półwyspie jest jak z barami z jedzeniem, jedno obok drugiego ale tylko w niektórych jedzenie jest naprawdę smaczne i chce się tam wracać. Tak samo jest Happy Up – trafisz tu raz, na pewno wrócisz 🙂 Nowy, niezniszczony sprzęt od topowych marek, do wyboru do koloru, dobre ceny i uczciwe podejście, czas szkolenia liczony na wodzie, w zależności od warunków i sytuacji odpowiednio wydłużany, nie ma ściemy, na luzie i bez stresu. Łączność radiowa na wodzie czyni cuda, a Łukasz ze swoimi magicznymi mocami nauczy czego trzeba nawet tych najbardziej opornych. Wpadajcie zbić pionę!

Piotr Kassyk

kursant

Szczerze polecam HappyUp. Łukasz i jego szkoła to jest miejsce, do którego lubię wracać. Niezależnie czy na wodzie (jeszcze raz dziękuję za rescue na Rodos 🙂 czy na lądzie – zawsze pomocny. Pomimo tego, że swoje pierwsze kroki na desce mam już za sobą to staram się korzystać z lekcji u Łukasza (żeby szlifować kolejne elementy). Do tego szkoła dobrze zorganizowana, a zajęcia odbywają się w miejscu gdzie jest zdecydowanie luźniej niż w typowych miejscach na półwyspie (co jest ogromnym plusem oraz wpływa na bezpieczeństwo !!!)

Marcin Trebicki

kursant

Sama barka Happy Up jest super miejscem do spędzenia czasu, a będący tam ludzie tworzą niepowtarzalną atmosferę. Instruktorzy mają dużą wiedzę i co najważniejsze potrafią ją przekazać. Świetnie przygotowują teoretycznie jak i praktycznie, a do tego wykazują dużą cierpliwość, nawet co do upartych kursantów? Nic tylko wpadać, zapisać się na kurs, a potem oglądać magiczne zachody słońca, bo w tym miejscu są one jeszcze piękniejsze niż zwykle?

Maja Skoczke

kursant

Happy up to radość. W tym przypadku radość z latania kite’em. Tym właśnie zaraża Łukasz, właściciel szkółki. Swoją pasją dzieli się z innymi w niezwykle przystępny sposób. Dla opornych na wiedzę znajduje niewyczerpane pokłady cierpliwości, energii i motywacji, które nie pozwolą zrezygnować z marzeń o lataniu 😉 Profesjonalnie organizowane wyjazdy gwarantują rozwój umiejętności jak i spędzanie czasu w niezwykłych miejscach, cudowne wspomnienia 🙂 a od tego roku również niesamowite zachody słońca podziwiane z barki- siedziby HAPPY UP:)) Do zobaczenia!!!

Paweł Jaworski

kursant

Właściciel to przemiły człowiek z wielką wiedzą o swojej pasji. Gruba piąteczka, jak najbardziej zasłużona.

HAPPY Dog

Przyjechałam jako świeżak, a wróciłam prawie pro! Super zabawa, jeszcze lepsze towarzystwo, a szkolenie pełna profeska!

Alexandra Oszczak

kursant

Świetne szkolenie! Pełne zaangażowanie ze strony instruktora, dużo cennych wskazówek i szybki progres. Gorąco polecam!

Karolina Bucka

kursant

Wyjazd na Fuertę z Łukaszem, był niemal idealny. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu instruktora cała grupa, która zaczynała od startów na wodzie zakończyła kurs na całkiem sprawnym pływaniu pod wiatr.

Waldemar Bajbak

kursant