Czego możecie się spodziewać? Już tłumaczymy, bo to nie będzie leniwy tydzień! Na pierwszym miejscu oczywiście – kitesurfing, jednak świat na nim się nie kończy!

Przecież wszyscy chcemy się nieustannie rozwijać w różnych dziedzinach – i tym właśnie planujemy zarazić naszych uczestników. Wycieczki rowerowe, szkolenia z jazdy na longboardzie, zajęcia slackline, pływanie na skim’ie, GoPro Junior Academy czy sesja na wake parku! Krótko mówiąc: będzie się działo!

Nie wspomnieliśmy chyba o najważniejszym! To czas wzajemnej inspiracji i wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych znajomości, a może i nawet przyjaźni na lata. Bo co łączy bardziej niż wspólna pasja?

FREESTYLE CAMP VOL I

OBOZY HAPPY UP to coś więcej niż tygodniowe wakacje „na Helu”. Ten tydzień upłynie nam pod hasłem freestyle’u na każdej płaszczyźnie.

Zabierzemy Wasze Dzieci w podróż po wielu dyscyplinach sportu, tak, aby mogły odkryć nie tylko swoje predyspozycje i potencjał, ale również prawdziwą pasję.

Zróżnicowany event plan nie pozwoli na nudę! Zaangażowane zostaną zarówno ciała, jak i umysły młodych freestyler’ów, którzy będę nie tylko oddawać się praktyce sportów, ale także znajdą czas na pogłębienie wiedzy teoretycznej. Nie zabraknie również obowiązkowego relaksu i obcowania z naturą…bez obecności Iphone’a!