Czego możecie się spodziewać? Już tłumaczymy, bo to nie będzie leniwy tydzień! Na pierwszym miejscu oczywiście – kitesurfing, jednak świat na nim się nie kończy!

Przecież wszyscy chcemy się nieustannie rozwijać w różnych dziedzinach – i tym właśnie planujemy zarazić naszych uczestników. Wycieczki rowerowe, szkolenia z jazdy na longboardzie, zajęcia slackline, pływanie na skim’ie, GoPro Junior Academy czy sesja na wake parku! Krótko mówiąc: będzie się działo!

Nie wspomnieliśmy chyba o najważniejszym! To czas wzajemnej inspiracji i wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych znajomości, a może i nawet przyjaźni na lata. Bo co łączy bardziej niż wspólna pasja?

FREESTYLE CAMP VOL II

OBOZY HAPPY UP to coś więcej niż tygodniowe wakacje „na Helu”. Ten tydzień upłynie nam pod hasłem freestyle’u na każdej płaszczyźnie.

Zabierzemy Wasze Dzieci w podróż po wielu dyscyplinach sportu, tak, aby mogły odkryć nie tylko swoje predyspozycje i potencjał, ale również prawdziwą pasję.

Zróżnicowany event plan nie pozwoli na nudę! Zaangażowane zostaną zarówno ciała, jak i umysły młodych freestyler’ów, którzy będę nie tylko oddawać się praktyce sportów, ale także znajdą czas na pogłębienie wiedzy teoretycznej. Nie zabraknie również obowiązkowego relaksu i obcowania z naturą…bez obecności Iphone’a!