KITE & BED, czyli najbardziej pożądane rozwiązanie na Półwyspie Helskim. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe i czasami niemożliwe jest znalezienie noclegu w Chałupach. 

Nie odpowiada Ci spanie pod namiotem? A może wybieracie się tylko we dwie osoby i wynajem przyczepy to za duży wydatek? Prywatna kwatera nie oddaje helskiego klimatu? Znamy temat i mamy dobre wieści. Od tego sezonu nie musisz się o to martwić.

Szkoląc się w HAPPY UP KITE SCHOOL masz możliwość wynajęcia jednej z sypialni naszego SURF HOUSE w specjalnej cenie. Tym razem spędzisz noc na wodzie! 

SURF
HOUSE

Surf House to miejsce powstałe z potrzeby stworzenia przestrzeni łączącej naturę, bliską nam zatokę z charakterystycznym designem oraz surf lifestyl’em. Perfekcyjna mieszanka tych kluczowych elementów pozwoliła postawić na wodzie jedyne, takie pływające miejsce, któremu rytm życia narzuca sam Półwysep.

Panoramiczne przeszklenia, dzięki którym sen zrównuje się z poziomem zatoki, własny taras, na którego deski wpadają pierwsze, promienie wschodzącego nad Chałupami słońca. Szum wyczekiwanego wiatru, harmonia, spokój.

Przeciwny biegun do męczącego nas na co dzień zgiełku miasta. Czy nie takiego miejsca właśnie szukaliście? 

sprawdź dostępność
wi-fi
taras widokowy
pościel
szkoła kite /wind/surf
nocleg na wodzie
wypożyczalnia kite/wind/surf/sup
eventy
leżaki

SURF HOUSE – 70 m2 barka stacjonująca w samym centrum Chałup na Półwyspie Helskim, będąca bazą HAPPY UP KITE SCHOOL. W środku do dyspozycji Gości oddane trzy, niezależne, komfortowo urządzone sypialnie. W każdej sypialni znajduje się 2 – osobowe łóżko 180 x 190 z pościelą. Na życzenie Gości istnieje możliwość rozdzielnia łóżek na 2 pojedyncze. Z każdej sypialni prywatne wyjście na taras z widokiem na zatokę pucką. Salon, oddany do wspólnego użytku (w ciągu dnia będący recepcją szkoły HAPPY UP KITE SCHOOL), kanapa oraz stół barowy.

pokój 2 os.1-3 dni 4-6 dni powyżej 6 dni kite + bed (łóżko + kurs)
maj – czerwiec110 zł / os.100 zł / os.90 zł/ os.80 zł /os.
lipiec – sierpień 120 zł / os. 110 zł / os. 100 zł / os. 90 zł / os.
wrzesień -październik 100 zł / os. 90 zł / os. 80 zł / os. 70 zł / os.

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj nocleg
w jedynym SURF HOUSE na Półwyspie!

Welcome on  board
Natalia Skontaktuj się z nami

tel. +48 733 307 018
e-mail: happyupkite@gmail.com