black and teal happyup logo

Jak szkolimy

Nasza metodyka i filozofia nauki kitesurfingu

Zobacz kursy

Kitesurfing - nasza pasja

Kitesurfing to sport, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Właśnie dlatego stworzyliśmy spersonalizowany program szkoleniowy, które pomoże Ci uprawiać tę dyscyplinę bezpiecznie i cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wodzie. Nasza kadra instruktorska to profesjonaliści, którzy posiadają uprawnienia międzynarodowe IKO i PZKite.

Kompleksowe podejście

Wykłady o tematyce kitesurfingowej oraz video analiza po sesji to dwa dodatkowe filary naszego planu szkoleniowego. Pozwalają na zdobycie wiedzy teoretycznej, która jest niezbędna do prawidłowego uprawiania kitesurfingu. Ponadto, pozwalają na lepsze zrozumienie zachowań własnych oraz innych kitesurferów na wodzie. Dzięki temu, szkolenie jest bardziej efektywne i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników w krótszym czasie.

kitesurfer jumping with a nose grab

Spersonalizowany program szkoleniowy

Kitesurfing jest sportem wymagającym, ale również bardzo ekscytującym. Celem spersonalizowanego programu szkoleniowego jest zapewnienie Wam kompleksowego szkolenia, odpowiedniej wiedzy i umiejętności, pozwalających na bezpieczne uprawianie kitesurfingu. Szkolenie powinno być dopasowane do indywidualnych umiejętności, doświadczenia i potrzeb, dlatego nasi instruktorzy pozostają do waszej dyspozycji przez cały okres kursu. Po zakończeniu szkolenia otrzymacie certyfikat ukończenia kursu.

Kite meeting - ABC kitesurfingowe

To spotkania mające na celu przybliżyć Wam zagadnienia związane z tematyką naszych szkoleń kitesurfingowych. Wykłady odgrywają bardzo ważną rolę w szkoleniu, ponieważ dzięki nim możemy przekazać słuchaczom solidną porcję wiedzy, w wszystkich obszarach związanych z kitesurfingiem. To nie tylko wiedza teoretyczna, jest też dużo praktyki na kiteroomingu, trymowanie sprzętu i wiele innych. To także czas na Wasze pytania, chętnie na nie odpowiemy!

smiling people sitting around a table
kite instructor walking with a child dressed in safety gear

Bezpieczny spot

Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni dobór spotu kitesurfingowego to składowe bezpiecznego i wartościowego szkolenia. Gwarancja stałego wiatru, płytkie laguny, akwen o małym zafalowaniu, temperatura to czynniki, przez które czujecie się komfortowo. Nasza selekcja spotów uwzględnia wszystkie powyższe czynniki i jeszcze więcej a rutyna każe zacząć dzień od sprawdzenia aktualnych warunków pogodowych. Niezależnie od poziomu zaawansowania i miejsca, które wybierzesz, z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Wideo analiza

Często to co nam się wydaje, a jaka jest rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Najlepszym sposobem na zidentyfikowanie błędów jest wykorzystanie regularnej video analizy. Dzięki niej możemy zobaczyć, jak nasze ruchy wyglądają z perspektywy ekranu i zidentyfikować na bieżąco wszystkie błędy, które popełniamy. Pozwala to na skuteczniejszą i szybszą poprawę naszych umiejętności. Ponadto, dzięki analizie wideo, możemy dobrać odpowiedni program treningowy dla każdego kursanta.

camera with kitesurfing spot in the background

Sprzęt na którym szkolimy - Duotone / Shinn

Nieprzypadkowo wybraliśmy markę Duotone i Shinn. Sprzęt, na którym szkolimy charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością i innowacyjnością. Nie uznajemy żadnych kompromisów w temacie sprzętu. Bezpieczeństwo na wodzie naszych kursantów to priorytet. W tym sezonie w naszych dwóch bazach w Chałupach i na Sycylii czekają na Was:

Latawce Duotone

  • JUICE
  • Rebel SLS
  • EVO, EVO SLS
  • DICE, DICE SLS
  • NEO

Deski Shinn

  • Ronson
  • Superking
  • Monkette
  • Monk
  • ADHD
ZOBACZ CO OFERUJEMY
© 2023 HAPPYUP.PL | POLITYKA PRYWATNOŚCI