black and teal happyup logo

Polska szkoła kitesurfingu na Sycylii

KURSY / CAMPY / WYPOŻYCZALNIA

sigle letter happy up logo

Polska szkoła kitesurfingu na Sycylii

Wprowadzimy Cię profesjonalnie i bezpiecznie w świat kitesurfingu. Na każdym etapie.

Kilkanaście lat podróżowania za wiatrem w poszukiwaniu innego niż nasz helski home spot doprowadziło do podjęcia ostatecznej decyzji o kolejnej bazie właśnie tu. Na Sycylii. Planujesz rozpocząć swoją przygodę kitesurfingiem? A może to już kontynuacja? Szukasz wykwalifikowanych polskich Instruktorów? Zależy Ci na najwyższej jakości szkolenia? Potrzebujesz wsparcia w znalezieniu zakwaterowania? Rekomendacji lotu? A może po prostu chcesz wypożyczyć topowy sprzęt? Jeżeli na jakiekolwiek pytanie odpowiedź brzmi: tak, to znaczy, że czekamy na Twój kontakt by wprowadzić się w nasz sycylijski świat!

academic cap icon
Szkolenia

Bezpieczeństwo i efektywność

Bezpieczeństwo i efektywność szkoleń kite to w HAPPY UP podstawa. Nasze kursy kitesurfingowe realizowane są według najnowszych standardów PZKite – Polskiego Związku Kiteboardingu i IKO – Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu.

Szybki progres

Kierując się 15-letnim doświadczeniem, stworzyliśmy dla Was spersonalizowany plan szkoleniowy, który ma na celu pokazanie jak łatwy i przyjemny, może być kitesurfing. Duża dawka wiedzy, podczas naszych “kite meetingów” połączona z dobrą zabawa na wodzie to klucz do osiągnięcia założonych celów. Jeżeli chcesz poznać szczegóły wystarczy, że klikniesz poniżej “JAK SZKOLIMY”. Do zobaczenia na wodzie!

Jak szkolimy
Poza pakietem50€/ os.

godzina indywidualna - 65€/h

godzina w parze - 50€/h

Cena zawiera wszystkie niezbędne akcesoria:

- latawiec, deskę, bar, trapez, piankę, kask, kamizelkę, łączność radiową

REZERWUJ
Pakiet 10h45€/ os.

przy zakupie pakietu 10h:

godzina indywidualna - 60€/h

godzina w parze - 45€/h

Cena zawiera wszystkie niezbędne akcesoria:

- latawiec, deskę, bar, trapez, piankę, kask, kamizelkę, łączność radiową

REZERWUJ
kite bar
Wypożyczenie sprzętu

Nieprzypadkowo wybraliśmy markę Duotone, F - One i Shinn. Sprzęt, na którym szkolimy i wypożyczamy charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością i innowacyjnością. Nie uznajemy żadnych kompromisów w tym temacie. Wasze bezpieczeństwo na wodzie i zagwarantowanie Wam topowego sprzętu to nasz priorytet.

 • całodniowe wypożyczenia sprzętu

 • wsparcie Teamu Happy Up podczas doboru sprzętu

 • rental na samym spocie, błyskawiczna opcja wymiany latawca

 • dostęp do bazy, strefy chill, startowanie i lądowanie latawców w cenie wypożyczenia sprzętu

 • latawce rocznik 2022/23 - Duotone Rebel SLS, Rebel, Evo SLS, Evo, Dice, Juice, Vegas, F-ONE Breeze V3

 • deski rocznik 2022/23 - Duotone: Jamie, Team Series, Select oraz Shinn: Ronson, Superking, Monk, Monkette

 • bary - Trust Bar 4-line rocznik 2022/2023

 • możliwość skorzystania z dodatkowej usługi przechowania sprzętu

Wypożyczalnia
kitesurfer foloowed by memeber of our school with kite equipment

O spocie

Laguna Lo Stagnone

Nie bez powodu Lo Stagnone uważane jest za mekkę kitesurfingu. Ze względu na niewysoki poziom wody, w lagunie nie ma windsurferów. Jest płytko na całym obszarze, w najgłębszych punktach woda może sięgać do wysokości klatki piersiowej. Podłoże dna nie jest kamieniste, od strony lądu dno jest dość twarde. Płytka, ciepła woda i słońce sprawiają, że pływanie i nauka stają się czystą przyjemnością. Na spocie oprócz restauracji i beach barów znajdziemy prysznic do opłukania ze słonej wody, a beach-boy'owie pomogą z wystartowaniem i lądowaniem latawca.

Wiatr

Przez większość czasu wieje tam charakterystyczny, chłodny wiatr z północy, który w połączeniu z ciepłą temperaturą powietrza tworzy efekt termiki, dając idealny, równy wiatr o mocy zazwyczaj od 15 do 25 węzłów.

 • bech-bary z pyszną kawą widokiem na spot

 • leżaki do odpoczynku pod namiotami

 • prysznic ze słodką wodą

 • obsługa beach-boy'ów

 • restauracja czynna od 8:00 do 23:00

information about Lo Stagnone
kite house icon
Zakwaterowanie

Pokoje hotelowe, apartamenty, ze śniadaniem czy bez, miejsce w sycylijskiej Willii czy znanym i lubiany resororcie Santa Maria - wybór należy do Ciebie! Jeżeli nie masz jeszcze zakwaterowania i potrzebujesz wsparcia czy rekomendacji - koniecznie napisz do nas! Oferujemy pokoje w naszej Willi na samym spocie, ale i współpracujemy z wieloma miejscami, dzięki przedstawiamy Ci naprawdę szeroką ofertę noclegową i super cenie. To jak? W czym możemy Ci pomóc?

 • wsparcie na poziomie rezerwacji

 • przeróżne rodzaje zakwaterowania

 • tylko i wyłącznie sprawdzone miejsca

secure door
plane icon
Transport

Całe szczęście nastały czasy, gdzie loty na Sycylię są tylko ciut droższe od biletów w polskiej kolei. Do naszej bazy dolecisz bezpośrednio z Warszawy, Wrocławia i Katowic. Rekomendujemy wybór lotu do Trapanii (tylko 10 min. samochodem od spotu) lub Palermo (ok. 1 h).

 • wsparcie Teamu HAPPY UP podczas zakupu lotów - zawsze możesz liczyć na nasze rekomendacje!

 • krótki i tani lot z Polski

 • opcja transferu HAPPY UP z lotniska

 • pomoc w wypożyczeniu samochodu czy skutera na wyspie

tuk tuk taxi with passengers inside on an italian road
two people cheering icon
Campy

Nasza sycylijska baza działa od maja do końca września i właśnie w tym okresie codziennie możesz skorzystać z oferty naszych szkoleń kitesurfingowych czy wypożyczenia. Potrzebujesz czegoś więcej niż standardowy pobyt na wyspie? Wybierz jeden z terminów naszych CAMPÓW i dołącz ekipy wyjazdowej, którą będzie łączyć jeszcze coś więcej niż kitesurfing. Sprawdź koniecznie terminy naszych najbliższych campów poniżej. Wszystkie odbędą się właśnie tu - na naszej ulubionej wyspie!

people in a group smiling with a sunset in the background
© 2023 HAPPYUP.PL | POLITYKA PRYWATNOŚCI