black and teal happyup logo

Lo Stagnone, Sycylia

7-dniowy camp jogowo - kitesurfingowy na Sycylii

Zarezerwuj teraz

Zakwaterowanie Lo Stagnone

  • Hotel Oasi Guzzetta znajduje się, w samym sercu rezerwatu przyrody Stagnone, 400 metrów od Imbarcadero for Mothia i muzeum soli. Z tarasu słonecznego na basenie można podziwiać malowniczą panoramę solanek i wysp Egady. Zatrzymując się w Oasi Guzzetta można wybrać się na długie przejażdżki rowerowe, pieszo, lub wybrać się na wycieczkę drogą morską przez fragmenty historii, kultury i tradycji, oddychając czystym powietrzem, bogate w zapachy i kolory. W promieniu kilometra znajdują się liczne restauracje - pizzerie, bary, supermarkety, banki, urzędy pocztowe i apteki. Odległość od naszego kite spotu to tylko 3,8km. Zalecamy korzystanie z samochodu lub roweru, który możesz wypożyczyć na miejscu.

Oasi Guzzetta

Oasi Guzzetta Hotel, oferuje sezonowy odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz taras.

Pokoje w obiekcie mają prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i klimatyzację. W wybranych pokojach znajduje się również część wypoczynkowa. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki.

Przy basenie znajduje się  bar , w którym można zjeść smaczne włoskie śniadanie składające się z typowych produktów, przekąsek, doskonałe lody, granity, koktajle, kanapki i pizze oraz różne przekąski. 

Można również zrelaksować się w strefie wypoczynkowej przylegającej do basenu, wyposażonej w sofy i stoły podziwiając najpiękniejsze zachody słońca nad wspaniałą laguną Stagnone.

© 2023 HAPPYUP.PL | POLITYKA PRYWATNOŚCI